ETO Elektroniczna Tablica Ogłoszeń

Prezentowanie treści informacyjnych o charakterze ogłoszeń, przetargów, ofert.

Stosowanie tej formy prezentowania ogłoszeń spełnia warunki Ustawy Zamówień Publicznych. Pozwala na oszczędność miejsca i papieru.
Tablica ogłoszeń to zawsze estetyczny wygląd.

ETO Elektroniczna Tablica Ogłoszeń
NOWOCZESNE NARZĘDZIE PRACY

NOWOCZESNE NARZĘDZIE PRACY

Interaktywna Tablica Ogłoszeń pozwala na intuicyjną obsługę poprzez ekran dotykowy, zarządzanie z komputera administratora wyświetlaną treścią na jednej lub wielu tablicach. Ekran dotykowy odporny na porysowania, wydajny komputer PC, Ethernet.

ZADOWOLENIE  PETENTA

ZADOWOLENIE PETENTA

Czytelny układ i wygodna nawigacja pozwalają szybko przeglądać tablicę z dużą liczbą ogłoszeń i łatwo znaleźć poszukiwaną informację. Łatwy dostęp do podstawowych funkcji oraz menu dla prawo i lewo- ręcznych gwarantują zadowolenie petentów i pracowników.

WYGODNE ZARZĄDZANIE

WYGODNE ZARZĄDZANIE

Zdalne zarządzanie ogłoszeniami pozwala na łatwe dodanie ogłoszeń, grupowanie w kategorie, automatyczne usuwanie ogłoszeń, których termin ważności minął. Przekonaj się jak bardzo program ETO ułatwi Ci pracę i skróci czas potrzebny na jej wykonanie! Obejrzyj film: https://www.programynainfokioski.pl/elektroniczna-tablica-ogloszen/ lub https://www.youtube.com/watch?v=cP1UpjOjLys

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych. Jeśli się na to nie zgadzasz, wyłącz obsługę cookies w swojej przeglądarce. Rozumiem