Tablica Informacyjna

Program przeznaczony do pracy na infokiosku, tablicy, kiosku multimedialnym.

Prezentowanie jednostek organizacyjnych urzędu, przedsiębiorstwa: wydziałów, podwydziałów, pokoi lub/i najemców w budynku.

Zawsze estetyczny wygląd.

Tablica Informacyjna
UNIWERSLANE ZASTOSOWANIE

UNIWERSLANE ZASTOSOWANIE

Tablica może wyświetlać jednostki organizacyjne urzędu, przedsiębiorstwa: wydziały, podwydziały, pokoje jak również najemców budynku, gabinety w przychodni, plan imprez w centrum konferencyjnym itp. Program pracuje w trybie interaktywnym (obsługa poprzez przyciski na ekranie dotykowym) albo w trybie nieinteraktywnym.

ATRAKCYJNY WYGLĄD

ATRAKCYJNY WYGLĄD

Wyświetlanie informacji w atrakcyjnej formie graficznej, w układzie „tabliczek” lub “listy”. Możliwość dostosowania wyglądu graficznego ekranów do własnych preferencji. Automatycznie przewijany pasek z ważnymi komunikatami np. zmiana godzin otwarcia urzędu.

WYGODNE ZARZĄDZANIE

WYGODNE ZARZĄDZANIE

Wprowadzanie danych z komputera tablicy lub zdalnie z komputera w sieci lokalnej Natychmiastowa publikacja zmian informacji wyświetlanej na infokiosku, tablicy Przygotowanie i wprowadzanie, modyfikowanie, usuwanie danych np. najemcy/wydziału Obejrzyj film z prezentacją programu https://youtu.be/cP1UpjOjLys?rel=0

Wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych. Jeśli się na to nie zgadzasz, wyłącz obsługę cookies w swojej przeglądarce. Rozumiem